مدرس و مشاور انگیزشی معصومه مهرعلی

جذب ثروت، سلامتی، آرامش، روابط عالی

تغییرات بزرگ در زندگی با شکرگزاری

  • مععصومه مهرعلی
  • جمعه ۳ آبان ۹۸
  • ۲۲:۱۷

 

 نگرش شکرگزاری همه چیز را تغییر می‌دهد

 

شکرگزاری ابراز شکرگزاری باعث می‌شود تا بلافاصله انرژی اطراف شما تغییر کند. نگرش شکرگزاری همچنین شما را در هماهنگی با منبع، یعنی خداوند قرار می‌دهد و این‌ها باعث می‌شوند تا همه‌چیزهای خوب به سمت شما حرکت کند.

والاس واتلز در کتاب علم ثروتمند شدن (نویسنده آمریکایی 1860-1911) می‌گوید: ذهن سپاسگزار به طور دائم بر روی بهترین‌ها تمرکز می‌کند بنابراین، تمایل دارد بهترین شود، این شکل یا شخصیت سپاسگزار همواره بهترین‌ها را نیز دریافت می‌کند.

شما باید صبح روز خود را با نگرش شکرگزاری آغاز کنید و همچنین قبل از رفتن به رختخواب در شب نیز سپاسگزار خداوند باشید.

هر زمان که در زندگی احساس می‌کنید با مشکلات روبرو شده‌اید و یا اگر می‌بیند که چالش‌هایی در زندگی شما وجود دارد که بر تفکر و ذهن شما اثر می‌گذارد مانند کمبود پول، یک مشکل در کسب‌وکار و یا مشکل در روابط، اگر شما بر روی مشکلتان تمرکز کنید و انرژی خود را صرف مشکل خود کنید در این صورت نه تنها مشکل شما حل نمی‌شود، بلکه مشکل رشد می‌کند.

مدرس ومشاور انگیزشی

 

از بین بردن افکار منفی

در این حالت کافی است که افکار منفی خود را متوقف کنید و شروع به سپاسگزاری در مورد آنچه باید بابت آن شاکر باشید کنید. در این صورت است که همه چیز در اطراف شما تغییر می‌کند و حتی مشکلات شما هم خودبه‌خود به خاطر این طرز فکر شکرگزاری شما حل می‌شوند.

یک ایده برای اینکه شما سپاسگزار باشید این است که هرروز صبح به ده چیزی که به خاطرش سپاسگزار هستید فکر کنید و آن‌ها را یادداشت کنید.

بعد از نوشتن ده مورد مثبت در زندگی و نگرش شکرگزاری به خاطر آن‌ها، به سه‌نفری که شما را تحمل می‌کنند فکر کنید و بابت آن‌ها نیز خدا را شکر کنید.

در حال حاضر اکثر مردم این مشکل را دارند. اگر کسی واقعاً آن‌ها را ناراحت کند، انرژی بدی به آن فرد می‌فرستند و یا او را نفرین می‌کنند، این کار را نکنید، بلکه به آن‌ها عشق بدهید، نه به خاطر آن‌ها، بلکه به خاطر خودتان. ارسال عشق باعث می‌شود شما در ارتعاش فوق‌العاده‌ای قرار بگیرید که فقط چیزهای خوب را برای شما جذب می‌کند. نگرش شکرگزاری انرژی ما را به آنچه خوب است تغییر می‌دهد و بیشتر آنچه را که می‌خواهید، جذب می‌کند.

 

مدرس ومشاور انگیزشی

 

نگرش شکرگزاری در طول روز

یکی دیگر از کارهایی که باید در طول روز انجام دهید این است که پنج دقیقه در روز را برای خودتان در نظر بگیرید و در سکوت از خداوند یاری بطلبید مطمئن باشید که راه به شما گفته خواهد شد.

نگرش شکرگزاری و قدردانی عاملی است که ما می‌توانیم با آن همه چیزهای خوب را به زندگی‌مان دعوت کنیم و همه اطرافمان فقط جذب خوبی‌ها باشد.

کافی است که همین دو تمرین نگرش شکرگزاری را هر روز انجام دهید من تضمین می‌کنم که زندگی شما تغییر خواهد کرد.

 

منبع: سایت راز امید

  • نمایش : ۸۳۵۶
  • جذب ثروت،خوشبختی،سلامتی،روابط عالی،رسیدن به آرامش، اعتمادبه نفس، موفقیت،شادی،محبوبیت، عزت به نفس، درمان افسردگی،تکنیکهای شاد زیستن

    معصومه مهرعلی مدرس و مشاور قانون جذب

    معصومه مهرعلی مدرس و مشاور قانون جذب